standardowy wygląd strony | większy kontrast: A  A  | większa czcionka: A+  A++ 

azeis.ornet.pl
-Firma
-Oferta
-Obiekty
OPISY
Serwis
-Rejestr zmian i statystyki
-Wyszukiwarka
Firma


" A Z E I S "
- Autoryzowany Zakład Elektroniczny Instalacji Specjalnych-
powstał w 1983 roku.

Działamy na terenie Siedlec, oraz województw mazowieckiego i lubelskiego. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji alarmowych i telewizji przemysłowej. Nasze instalacje znajdują się w różnorodnych obiektach takich jak: budynki użyteczności publicznej, muzea, dwory, banki, zakłady przemysłowe, hurtownie, magazyny, sklepy, jak też posiadłości prywatne, itd.
Początkowo "AZEIS" był zakładem usługowym działającym w ramach struktur WPHW Siedlce. Od 5.06.1989 roku datuje się przekształcenie firmy w zakład agencyjny WPHW, zaś od 30.06.1990 roku AZEIS stał się firmą prywatną, istniejącą do chwili obecnej. Od 1983 roku zakład ściśle współpracował z Zakładem Rozwoju i Postępu Organizacyjno-Technicznego w Warszawie, i w tym czasie otrzymał pierwszą autoryzację. Byliśmy jednymi ze współzałożycieli Krajowego Systemu Antywłamaniowego, zrzeszającego producentów, dystrybutorów, instalatorów urządzeń przeciwwłamaniowych oraz firmy ubezpieczeniowe i biura prewencji MSW. W latach następnych firma ściśle współpracowała i nadal współpracuje z Zakładem Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia TECHOM w Warszawie.

Nasze systemy alarmowe współpracują za stacjami monitorującymi, istniejącymi na terenie Siedlec. Oparte są one na centralach mikroprocesorowych DSC, Satel. Wszelkie urządzenia montowane w obiektach przez nas zabezpieczanych, posiadają wymagane atesty.
/na początek/
udostępniono: 13.10.21 06:08 opis zmiany: edycja informacji
| zmiany dokonał: Andrzej Michalak
| dziennik zmian | wersja do druku